درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

رسالت ویتاول

ویتاول (VITAWELL) دارای سبدی کامل از محصولات در زمینه مکمل‌های غذایی، دارویی و ورزشی است که با استفاده از به روز ترین اطلاعات و تحقیقات علمی در انواع گروه‌های سلامت و تغذیه، زنان، مردان، سالمندان ، اطفال و… توسط تیم تحقیق و توسعه ی شرکت مهبان دارو بررسی، تولید و وارد بازار دارویی ایران و سایر کشور های منطقه شده است.

شعار ما  Always well with VITAWELL(همیشه خوب با ویتاول) است. این امر با همکاری و گرد همایی تیم بزرگی متشکل از موفق ترین مدیران، پزشکان، داروسازان، مهندسان  و کارشناسان تحقق گردیده است. و از همه مهم تر ایجاد این حال خوب در کنار بهترین کیفیت با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های صنعتی در تولید دارو و انواع مکمل غذایی و دارویی و رعایت بالاترین سطح استاندارد مورد قبول بین المللی و اخذ گواهینامه  GMP در کارخانه ی مهبان دارو، الگوبرداری ازتولیدکنندگان برتر بازارهای آمریکا و اروپا ایجاد شده است.

بنابراین با تکیه بر دانش و تجربه تیم گروه دارویی مهبان و همچنین تأمين مواد اولیه با کیفیت از بهترین کمپانی های جهانی، باعث شده محصولاتی که مورد استقبال مصرف کنندگان و در شأن مردم عزیز ایران زمین است، تولید و روانه بازار شود.