درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

بن کمپلکس

در مورد بن کمپلکس بیشتر بدانید

در مکمل بن کمپلکس پلاس ویتاول مواد تشکیل دهنده غضروف در کنار ترکیبات طبیعی قرار دارد که باعث حمایتی همه جانبه از مفصل و غضروف شده است و در آرتروز مفید است.

استئوآرتریت یا آرتروز یک بیماری طولانی مدت است که در آن مفاصل بدن دچار التهاب می شوند و آسیب می بینند. با گذشت زمان، لایه غضروفی که از انتهای استخوان­های محافظت می کند، تحلیل می رود. بدون غضروف، استخوان‌های مفصل به هم ساییده می‌شوند و باعث درد، تورم، سفتی و کاهش حرکت می‌شوند. در نتیجه راه رفتن، بالا رفتن از پله ها یا انجام سایر فعالیت های روزانه برای افراد سخت تر می شود.

غضروف ماده ای سفت و لاستیکی است که انتهای استخوان ها را در مفاصل طبیعی می پوشاند. عملکرد اصلی آن کاهش اصطکاک در مفاصل است و به عنوان یک ضربه گیر عمل می کند.  غضروف سالم میتواند هنگام  فشرده شدن، تغییر شکل بدهد. علت این تغییر شکل این است که بیش از 70 درصد آن آب است که می تواند با حرکت دوباره توزیع شود. به عنوان مثال، هنگامی که به زانو نیرو وارد می شود، مانند ایستادن یا راه رفتن، مقداری آب از غضروف وارد مفصل می شود و غضروف را می پوشاند. هنگامی که نیرو دیگر وجود ندارد، مانند زمانی که می نشینید، آب دوباره جذب می شود و غضروف شکل طبیعی خود را به دست می آورد. از آنجایی که غضروف حاوی اعصاب نیست، وقتی این تغییرات رخ می دهد، دردی احساس نمی شود. علاوه بر آب، کندروسیت ها، کلاژن و پروتئوگلیکان ها غضروف را تشکیل می دهند.عضو جدید برند ویتاول، بن کمپلکس پلاس ، مکملی حاوی مواد مغذی برای غضروف و محافظت از آن است و کاربرد آن بهبود عملکرد مفاصل، بهبود حرکت، محافظت از غضروف ها و کاهش التهاب می باشد. ویژگی مهمی که این مکمل را متمایز میکند، کنارهم قرار داشتن مواد تشکیل دهنده غضروف کنار ترکیبات طبیعی است که باعث حمایتی همه جانبه از مفصل و غضروف شده است. این محصول حاوی گلوکزامین به میزان 500 میلی گرم، کندروتین سولفات به میزان 166.6 میلی گرم، MSM(Methylsulfonylmethane) به میزان 83.3 میلی گرم، کلاژن به میزان 33.3 میلی گرم در کنار دو ترکیب گیاهی عصاره زردچوبه به میران 25 میلی گرم و عصاره زنجبیل به میزان 25 میلی گرم می باشد.

 

Glucosamine Sulfate
Chondroitin Sulfate
Methylsulfonylmethane (MSM)
Collagen
Curcuma longa Extract
Ginger root Extract