درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ال آرژیبان

در مورد ال آرژیبان بیشتر بدانید

ال آرژیبان آرژنین در گروه اسید آمینه های نیمه ضروری قرار می گیرد به این معنی که در بدن به میزان کافی تولید نشده و باید در زمان فعالیت ورزشی شدید از طریق منابع غذایی مانند گوشت قرمز، ماهی، لبنیات و تخم مرغ یا مکمل ها دریافت شود. دو نقش…

ال آرژیبان

آرژنین در گروه اسید آمینه های نیمه ضروری قرار می گیرد به این معنی که در بدن به میزان کافی تولید نشده و باید در زمان فعالیت ورزشی شدید از طریق منابع غذایی مانند گوشت قرمز، ماهی، لبنیات و تخم مرغ یا مکمل ها دریافت شود.

دو نقش اساسی ال آرژنین عبارتند از: 1) تولید نیتریک اکسید 2)کمک به ساخت پروتئین

اسید آمینه آرژنین پیش ساز تولید نیتریک اکسید در بدن است. نیتریک اکسید سبب گشادی عروق شده و این امر خون رسانی به اندام هایی را که در جریان فعالیت ورزشی درگیر هستند، تسهیل نموده و در نتیجه می تواند کارایی ورزشکار را به ویژه در فعالیت های هوازی افزایش دهد.وجود نیتریک اکسید برای افزایش انتقال قند به عضله اسکلتی در هنگام ورزش ضروری می باشد.

به این ترتیب مصرف آرژنین با تحریک تولید نیتریک اکسید باعث افزایش رشد و قدرت عضلات، بهبود ظرفیت عملکردی عضلات و به تعویق انداختن خستگی در حین ورزش می شود.

  همچنین آمینو اسیدآرژنین قادر به پاکسازی رادیکال های آزاد از خون، تقویت سیستم ایمنی، تقویت قوای جنسی، کمک به تحریک و ترشح هورمون رشد و تنظیم متابولیسم چربی در بدن می­باشد.

ال آرژنین مسیر پیام رسان سلولی را به منظور افزایش ساخت پروتئین و رشد بدن فعال می کند. علاوه بر تولید پروتئین، آرژنین باعث کاهش توده چربی بدن و افزایش توده بدون چربی نیز می شود.