درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ویتاول لوتئین 20mg

در مورد لوتئین 20mg بیشتر بدانید

لوتئین و زآگزانتین رنگدانه های آنتی اکسیدانی هستند که در ماکولا چشم (در شبکیه) یافت می شوند. لوتئین و زآگزانتین تنها کاروتنوئیدهایی هستند که در شبکیه، به ویژه ناحیه ماکولا، ، تجمع می یابند و به عنوان رنگدانه های ماکولا شناخته می شوند. ماکولا قسمت حساس به نور شبکیه و مسئول دید مستقیم و واضح است که برای کارهای دقیق مثل خواندن و رانندگی لازم است.

نقش لوتئین ویتاول:

  1. کاهش میزان آنتی‌اکسیدان‌های موجود در شبکیه و ماکولای چشم در طول زمان، سلامت چشم و بینایی را مختل کنند. مکمل لوتئین ویتاول با محافظت از چشمان شما در برابر رادیکال های آزاد مضر به عنوان آنتی اکسیدان های طبیعی و مهم چشم و به خصوص ماکولا عمل می کنند.
  2. این محصول با جذب انرژی نور مضر به عنوان یک ضد آفتاب طبیعی برای چشمان شما عمل کرده و از چشم های شما در برابر نور آبی مضر ناشی از خورشید ودستگاه های دیجیتال محافظت می کنند.
  3. کاهش خستگی چشم های شما هنگام کار با وسایل دیجیتال (موبایل، لپ تاب و …) و افرادی که در طول روز مدت زیادی را در معرض نور خورشید قرار دارند.
  4. کاهش تاری دید و بهبود بینایی در روز و شب
  5. کمک به درمان خشکی چشم
  6. موثر در بهبود و کاهش پیشرفت بسیاری از بیماری های مرتبط با چشم مانند دژنراسیون ماکولا وابسته به سن (AMD)  و آب مروارید یا کاتاراکت
  7. مکمل لوتئین ویتاول در پیشگیری از رتینوپاتی دیابتی و پیشرفت آن مفید می باشد.
Lutein
Zeaxantin