درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ملاتونین

در مورد ملاتونین بیشتر بدانید

قرص های باز شونده در دهان ملاتونین ویتاول، مکملی برای خواب و بهبود اختلالات خواب است. ملاتونین ویتاول با جذب بهتر و اثر بخشی سریع تر بسیار پرکاربرد می باشد.

قرص های باز شونده در دهان ملاتونین ویتاول، مکملی برای بهبود اختلالات خواب است. ملاتونین نام هورمونی در بدن است که در مغز و برای پاسخ به تاریکی ترشح می‌شود و نقش موثری در بهبود کیفیت خواب دارد. این هورمون به تنظیم زمان‌بندی ریتم‌های شبانه‌روزی (ریتم سیرکادین) کمک می‌کند اگر شب در معرض نور قرار بگیرید، احتمالا به دلیل کاهش ترشح متفورمین با مشکل در خواب مواجه خواهید شد. همچنین با افزایش سن، تولید این هورمون در بدن کم می‌شود و در بسیاری از سالمندان طیف مختلفی از مشکلات خواب دیده می شود و علت آن  معمولا کم بودن سطح ملاتونین در بدن می باشد. برای درمان بی‌خوابی یا اختلال خواب در این افراد داروی ملاتونین تجویز می‌شود.

همچنین ماهیت این هورمون، نقش آنتی اکسیدانی دارد؛ از این رو مکمل ملاتونین ویتاول 33یثمی‌تواند به کمک این ماهیت و همچنن بهبود کیفیت خواب، تأثیر مثبتی بر روی سیستم ایمنی بدن داشته باشد، بعلاوه اینکه برای کنترل برخی اختلالات روانی مانند افسردگی و اضطراب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ملاتونین در اختلالات مختلف خواب، کاربرد های متعددی دارد. باعث کاهش زمان به خواب رفتن و ارتقاء کیفیت خواب شده و همچنین به تنظیم ساعت شبانه روزی بدن کمک می کند و  از همین رو در سفر های هوایی طولانی، تاثیر خوبی در بهبود پرواززدگی یا جت لگ دارد. نقش دیگر آن در کاهش زمان به خواب رفتن و همچنین بهبود کیفیت خواب است است و در نهایت قرص های باز شونده در دهان ملاتونین ویتاول در موارد کنترل اضطراب قبل از جراحی و بی خوابی ناشی از آن مفید است.

مکمل ملاتونین ویتاول شرکت مهبان دارو، به فرم ODT به معنی قرص های بازشونده در دهان با طعم آناناس می باشد. به این صورت که به محض قرار گیری آن در دهان شروع به متلاشی شدن ( باز شدن) و جذب می کند که باعث افزایش اثر بخشی چشمگیر آن می شود و همچنین زمان شروع اثر آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.

نکته قابل توجه پیرامون ملاتونین، این است که بر خلاف باور عمومی پیرامون محصولات خواب، این مولکول اعتیاد آور نیست و هورمون طبیعی بدن است و کاملا بی ضرر می باشد و  قرص های ملاتونین ویتاول جز دسته ی مکمل ها، طبقه بندی می شود، بنابراین در دنیای مدرن که مشکلات خواب، بسایر رایج می باشد، استفاده از این محصول برای تنظیم خواب پیشنهاد خوبی است.

Melatonin