درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ویتاول مولتی پریناتال

در مورد مولتی پریناتال بیشتر بدانید

ویتاول مولتی پریناتال مصرف مواد غذایی مناسب و مغذی مورد نیاز بدن در دوران بارداری و شیردهی می‌تواند نقش مهمی در وزن‌گیری مناسب مادر و رشد سالم جنین داشته باشد.این محصول اختصاصاً برای خانم های باردار و مادران شیرده فرموله شده و حاوی املاح و ویتامین‌های مورد نیاز در دوران…
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

ویتاول مولتی پریناتال

 

مصرف مواد غذایی مناسب و مغذی مورد نیاز بدن در دوران بارداری و شیردهی می‌تواند نقش مهمی در وزن‌گیری مناسب مادر و رشد سالم جنین داشته باشد.این محصول اختصاصاً برای خانم های باردار و مادران شیرده فرموله شده و حاوی املاح و ویتامین‌های مورد نیاز در دوران بارداری و شیردهی است و بهبود رشد و تکامل جسمی جنین و نوزاد را نوید می­دهد. همچنین کمک به سیستم ایمنی و تامین انرژی نموده و از بروز آسیب های مغزی نخاعی در جنین پیشگیری می‌کند.

 ویتامین های گروه B:

کمک به تامین انرژی در زنان باردار و شیرده، تشکیل سلول های خونی و رشد بافت ها در جنین می­نماید.

ویتامین C:

ویتامین سی در زنان باردار و شیرده باعث تقویت سیستم ایمنی و کمک به جذب آهن می­شود و طبق آخرین تحقیقات ارتباط معناداری میان ویتامین سی و زردی نوزادان وجود دارد، بطوریکه این ویتامین در ماه آخر بارداری تأثیر قابل توجهی بر سطح بیلی روبین نوزادان گذاشته و آن را به طور قابل توجهی کاهش میدهد. در برخی از مطالعات، سطح ویتامین C در خون نوزادان مبتلا به هایپربیلیروبینمی کمتر از نوزادان سالم بود.

ویتامین A:

ویتامین آ (4000 واحد روزانه) به فرم بتاکاروتن (پیش ساز ویتامین A) که جهت رشد و تکامل جنین ضروری است. بتا کاروتن فاقد هر گونه عوارض تراتوژنیک (جهش زا) در جنین می باشد.

ویتامین E:

کمک به حفاظت از سلول های مادر و جنین در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد ناشی از استرس و آلودگی هوا می­کند.

آهن و فولیک اسید:

زنان باردار برای تأمین نیازهای غذایی خود و جلوگیری از کم خونی و همچنین جنین در حال رشد به آهن و اسید فولیک اضافی نیاز دارند. کمبود آهن و اسید فولیک در دوران بارداری می تواند به طور بالقوه بر سلامت مادر ، بارداری وی و همچنین رشد جنین تأثیر منفی بگذارد. اسید فولیک (800 میکروگرم روزانه) که برای تشکیل لوله عصبی جنین ضروری است به همراه آهن موجود در این محصول که به صورت ملح فومارات (کمترین عارضه گوارشی برای خانم های باردار و شیرده را دارد) فرموله شده است و موجب بهبود عملکرد و اثرشان میشود.

کلسیم کربنات و ویتامین D3:

در دوران بارداری و شیردهی ، مادران به مقدار قابل توجهی کلسیم برای انتقال به جنین در حال رشد و نوزاد  تغذیه کننده با شیر مادر نیاز دارند. با توجه به وابستگی غلظت کلسیم بزرگسالان و متابولیسم استخوان به ویتامین D ، به دنبال رشد و تکامل سریع جنین، بخصوص کلسفیکاسیون استخوانی در اواخر دوره بارداری، امکان بروز کمبود ویتامین D در مادران باردار وجود دارد، که جنین و شیرخوار به مقادیر ویتامین D موجود در خون و شیرمادر وابسته‌اند، بنابراین وجود ذخایر کافی ویتامین D مادری بسیار حیاتی است. در حال حاضر این واقعیت پذیرفته شده که کمبود ویتامین D مادر، بر هموستاز کلسیم مادری و جنینی موثر بوده و انتظار می‌رود که بر نمو استخوانی جنین نیز تاثیر بگذارد.

زینک سولفات:

زینک یا روی در دوران بارداری و شیردهی سبب تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش خطر ابتلا به عفونت میشود، همچنین جهت شکل گیری سیستم عصبی و رشد و تکامل جنین ضروری است. شواهد قوی وجود دارد که مصرف مکمل های روی ، کلسیم و منیزیم می توانند وزن نوزاد (جنین) را در زمان تولد بهبود ببخشند.