درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ویتاول نورودینون فورت

در مورد نورودینون فورت بیشتر بدانید

مکمل نورودینون فورت ویتاول یک مکمل حاوی ترکیبی از سه ویتامین B، شامل ویتامین های B6 ,B1  و دوز بالاتری از B12  است که باعث شده است با مصرف در طول دوره ی درمان، اثربخشی مشابه با فرم تزریقی آمپول نوروبیون داشته باشد.

ویتامین های گروه B، برای بسیاری از عملکرد های بدن ضروری هستند، مانند متابولیسم و تامین انرژی، محافظت از سیستم عصبی، سنتز DNA و پروتئین، عملکرد سیستم ایمنی و… . انسان قادر به سنتز اکثر ویتامین های گروه B نیست و بدن برای دریافت آن ها به رژیم غذایی وابسته است. از این بین ویتامین های تیامین (B1) ، پیریدوکسین (B6) و سیانوکوبالامین (B12)، نقشی کلیدی در تقویت و حفظ سیستم عصبی دارند. این سه ویتامین از گروه ویتامین های B به ویتامین های نوروتروپیکB  معروفند. بعلاوه این ویتامین ها فواید دیگری مانند افزایش سطح انرژی، کمک به ساخت گلبول های قرمز، درمان کم خونی ناشی از کمبود B12 و تقویت سیستم ایمنی نیز دارند. بنابراین قرار گیری این سه ویتامین در کنار هم با دوز مناسب مزایای فراوانی را به دنبال دارد.

شرکت دانش بنیان مهبان دارو با قرار داردن این سه ویتامین در کنار یکدیگر در قرص های نورودینون فورت و به دست آوردن فرمولاسیونی با دوز بالا و مناسب از ویتامین B12 (1250 میکروگرم) ، موجب تاثیر گذاری هرچه بهتر این محصول شده است.

مکمل نورودینون فورت ویتاول به دلیل دوز بالاتر B12 به افرادی که در ریسک کمبود این ویتامین هستند مانند کمبود ویتامین B12 ناشی از مصرف متفورمین، دردهای نوروپاتی  به خصوص در در افراد دیابتی ، بیماران دارای مشکلات سوء جذب ، بیماری های مزمنی که ناشی از فقر ویتامین B12 هستند مانند برخی از انواع کم خونی ها و درد های عصبی کمک شایانی کرده و در پیشگیری و درمان علائم کمبود این ویتامین در بدن بسیار موثر می باشد.

ویتامین B1
ویتامین B6
ویتامین B12