درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ویتاول نورودینون

در مورد نورودینون بیشتر بدانید

نورودینون اولین شکل خوراکی آمپول نوروبیون در ایران است که توسط شرکت مهبان دارو تولید شده است. نورودینون برای سلامت سیستم عصبی کاربرد دارد.

نورودینون ویتاول اولین شکل خوراکی آمپول نوروبیون در ایران می باشد. با توجه به سهولت مصرف قرص و عدم پذیرش بسیاری از مصرف کنندگان نسبت به فرم تزریقی به دلیل دردناک بودن آمپول نوروبیون، هزینه های تزریق، و حساسیت احتمالی های ناشی از این فرم ، شرکت مهبان دارو برای اولین بار در ایران فرم خوراکی آن را با نام تجاری نورودینون تولید و وارد بازار مکمل های تغذیه ای در داروخانه های سراسر کشور کرده است.

ویتامین های گروه B، برای بسیاری از عملکرد های بدن ضروری هستند، مانند متابولیسم و تامین انرژی، محافظت از سیستم عصبی، سنتز DNA و پروتئین، عملکرد سیستم ایمنی و… . انسان قادر به سنتز اکثر ویتامین های گروه B نیست و بدن برای دریافت آن ها به رژیم غذایی وابسته است.

نورودینون حاوی ویتامین های نوروتروپیک B است. ویتامین های نوروتروپیک B یعنی تیامین (B1) ، پیریدوکسین (B6) و سیانوکوبالامین (B12) بازیگران کلیدی هستند که در قرص های نورودینون با دوز مناسب در کنار هم قرار گرفته اند. به همین دلیل است که اثر تقویت کننده و هم افزایی این سه ویتامین در کنار یکدیگر موجب حفظ سلامت و بهبود سلول های عصبی و سیستم عصبی می شود. . البته به جز این نقش، این ویتامین ها فواید دیگری نیز دارند :

  • ویتامین B1 (تیامین):

به تبدیل غذا به انرژی و متابولیسم کربوهیدرات و اسید های آمینه کمک می کند و از این رو کارایی همه ی سلول های بدن را تقویت می کند؛ مخصوصا مغز و سیستم عصبی که سوخت اصلی آن ها گلوکز است.

  • ویتامین B6(پیریدوکسین):

به صورت یک کوآنزیم (کمک کننده ی آنزیم) در متابولیسم اسید های آمینه و بسیاری از فرآیند های بدن مثل تولید انتقال دهنده های عصبی، بهبود عملکرد سیستم ایمنی و … نقشی ویژه دارد.

  • ویتامین B12(سیانوکوبالامین):

عملکرد مهمی در بازسازی سلول های عصبی و مخصوصا ساخت میلین دارد، همچنین در ساخت گلبول های قرمز تاثیر گذار است. به طور کلی سطح انرژی را بالا برده و در سنتز DNA  نیز نقش دارد.

مکمل نورودینون به حفظ سلامت و تامین انرژی سلول ها، ساخت گلبول های قرمز خون،  بهبود عملکرد مغز، سلامت دستگاه گوارش، عملکرد صحیح و بازسازی سیستم عصبی،  بهبود خلق و خو، برخی اختلالات عصبی به ویژه کاهش علایم افسردگی ، کاهش استرس، بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی در خانم ها (PMS) و تقویت سلامت پوست و مو، کمک می نماید.

ضمنا همواره در نظر داشته باشید که دوز ترکیبات غالب مکمل ها بیشتر از نیاز روزانه بدن می باشد بنابراین حتما قبل از مصرف آن، با پزشک خود مشورت کرده و ترجیحا اطمینان حاصل کنید که به مصرف مقدار درج شده نیازمندید و از مصرف خود سرانه محصول بیش از دوره تعیین شده توسط پزشکتان، خودداری کنید.

ویتامین B1
ویتامین B6
ویتامین B12