اطلاعات تماس

ویتاول استئوبان

در مورد استئوبان بیشتر بدانید

ویتاول استئوبان  (کلسیم+منیزیم+روی+ویتامین د3 + ویتامین کا2) 60 عدد 30 عدد کمک به سلامت و ساخت استخوان  آشنایی با Osteoban استئوپروزیس (پوکی استخوان) از جمله شایع ترین بیماری های استخوانی است. استخوان بافت زنده ای است که دائما در حال تجزیه و جایگزینی است. پوکی استخوان زمانی اتفاق می افتد…
قبل
بعدی

ویتاول استئوبان

(کلسیم+منیزیم+روی+ویتامین د3 + ویتامین کا2)

60 عدد

30 عدد

کمک به سلامت و ساخت استخوان 

 

آشنایی با Osteoban

استئوپروزیس (پوکی استخوان) از جمله شایع ترین بیماری های استخوانی است. استخوان بافت زنده ای است که دائما در حال تجزیه و جایگزینی است. پوکی استخوان زمانی اتفاق می افتد که ایجاد استخوان جدید با از تخریب استخوان قدیمی همخوانی ندارد. قسمت داخلی استخوان سالم مانند لانه ی زنبور دارای فضاهای کوچک است. پوکی استخوان اندازه این فضاها را افزایش می دهد و باعث از بین رفتن استحکام و تراکم استخوان می شود. علاوه بر این ، قسمت خارجی استخوان ضعیف تر و نازک تر می شود. افراد مبتلا به پوکی استخوان هنگام انجام فعالیت های معمول مانند ایستادن یا راه رفتن در معرض خطر بالای شکستگی استخوان(ها) هستند. شکستگی های مربوط به پوکی استخوان بیشتر در ناحیه لگن ، مچ یا ستون فقرات رخ می دهد.

پوکی استخوان مردان و زنان از هر نژادی را درگیر می کند. اما زنان سفید پوست و آسیایی ، به ویژه زنان مسن که در دوران یائسگی گذشته اند ، بیشترین خطر را دارند. داروها، مکمل ها، رژیم غذایی سالم و ورزش های مخصوص می توانند احتمال بروز این بیماری را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش دهند و از بروز شکستگی های استخوانی که در بسیاری از موارد سبب ناتوانی فرد می شود جلوگیری کنند.

استئوبان OSTEOBAN حاوی مقادیر کلسیم سیترات مورد نیاز بدن است که برای جذب این ملح از کلسیم دیگر نیازی به اسید معده نمی باشد. کلسیم، منیزیوم، روی، ویتامین های D3 و K2 در سلامت استخوان ها و پیشگیری از بیماری های استخوانی و شکستگی ها نقش به سزایی دارند. .آنچه مکمل استئوبان OSTEOBAN را از سایر مکمل های موجود در بازار متمایز نموده دارا بودن ویتامین K2 با هدف پیشگیری و درمان پوکی استخوان و جلوگیری از رسوب کلسیم در شریان ها می باشد. همچنین حضور ویتامین های D3 و K2 موجود در این فراوده در کنار یکدیگر، باعث جذب موثر کلسیم در بدن و تنظیم سطح کلسیم در خون می شوند.

ویژگی های قرص روکش دار ویتاول استئوبان OSTEOBAN :

  • سلامت استخوان ها و دندان ها
  • بهبود استحکام استخوان ها
  • جذب بهتر کلسیم به استخوان
  • کم بودن عوارض گوارشی و کلیوی
  • جلوگیری از پوکی استخوان
  • افزایش تراکم توده استخوانی
  • تنظیم  سطح کلسیم در خون