درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

سلنیوم پلاس - Selenium Plus

در مورد سلنیوم پلاس بیشتر بدانید

قرص ODT سلنیوم پلاس ویتاول متشکل از با کیفیت ترین ترکیبات شامل سلنیوم، ویتامین D,A,C,E و زینک می باشد. سلنیوم پلاس ویتاول بر تقویت سیستم ایمنی و عملکرد غده تیروئید و حفظ سلامت پوست و مو موثر است.

سلنیوم پلاس ویتاول یک ‌مکمل منحصر به فرد و موثر برای تقویت سیستم ایمنی و بهبود عملکرد غده تیروئید و سلامت پوست، مو و ناخن است. این محصول به صورت قرص باز شونده در دهان (ODT) و با طعم جذاب سیب سبز است که باعث افزایش جذب و پذیرش بهتر این محصول شده است.

قرص بازشونده در دهان سلنیوم پلاس ویتاول به دلیل دارا بودن 200 میکروگرم ماده معدنی کمیاب و ضروری سلنیوم در بسیاری از عملکردهای بدن  نقش دارد و عمدتا به عنوان جزئی از پروتئین در ساختار آنزیم ها شرکت دارد.

 سلنیوم نقش مهمی در محافظت در برابر آسیب اکسیداتیو ، متابولیسم هورمون تیروئید، ساخت DNA، و تقویت سیستم ایمنی ایفا می کند. بعلاوه به دلیل قرارگیری ویتامین های A، D، C، E و دو ملح زینک (زینک گلوکونات و زینک سولفات) در محصول سلنیوم پلاس ویتاول، باعث کاربرد گسترده تر این محصول شده است.

ویتامین E و سلنیوم اثر یکدیگر را تقویت می کنند. مکانیسم و عملکرد آن ها تا حدی با هم همپوشانی دارند، اگرچه هر کدام تأثیر منحصر به فرد خود را نیز دارند. دقیقاً به دلیل اینکه ویتامین E و سلنیوم یکدیگر را افزایش می دهند، در محصول سلنیوم پلاس ویتاول با یکدیگر ترکیب شده اند.

ویتامین D نیز علاوه بر نقش آن در سلامت و استحکام استخوان ها، در تقویت سیستم ایمنی کاهش التهاب و تعدیل فرآیندهای رشد سلول، عملکرد عصبی عضلانی، سلامت قلب و متابولیسم گلوکز نقش مهمی دارد.

ویتامین A ،عمدتاً در عملکرد سیستم ایمنی، ارتباطات سلولی نقش دارد. زینک نقش های متعددی در فرآیندهای بیولوژیک بدن دارد و برای فعالیت صدها آنزیم مورد نیاز است. این ماده که یک آنتی اکسیدان است، در عملکرد سیستم ایمنی نقش دارد.

ویتامین C در متابولیسم پروتئین ها و تقویت سیستم ایمنی موثر است این ویتامین در ساخت کلاژن که پروتئین اصلی پوست می‌باشد نیز مشارکت می‌کند. ویتامین C به بازسازی سایر آنتی اکسیدان ها مانند ویتامین E کمک می کند.

دوملح زینک در این محصول آن را نسبت به سایر محصولات منحصفر به فرد کرده است. زینک سولفات و زینک گلوکونات از جمله دو ملح اصلی اثبات شده به منظور تامین عنصر روی در بدن افرادیست که با کمبود روی در خون خود مواجه می باشند. زینک سولفات علاوه بر کمک به جلوگیری از کمبود روی، سولفات روی شدت آکنه را کاهش می‌دهد. همچنین زینک گلوکونات به عنوان یکی از رایج ترین انواع روی بدون نسخه است که اغلب در داروهای سرماخوردگی و جهت تقویت سیستم ایمنی کاربرد دارد.

Selenium
Vitamin E
Vitamin A
Vitamin D
Zinc Sulphate
Zinc Gluconate
Vitamin C