درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ویتامین C جویدنی

در مورد یویتامین C جویدنی بیشتر بدانید

ویتامین C از ویتامین هایی است که در بسیاری از فرایند های بدن و عملکردهای آنزیمی نقش دارد و ضمن داشتن اثرات آنتی اکسیدانی به تقویت سیستم ایمنی نیز کمک می کند.

ویتامین C (اسید آسکوربیک) یک ترکیب مغذی بدن می باشد که در سنتز کلاژن و بیوسنتز ترکیبات بافت همبند نقش ویژه ای بازی می کند و نیز کوفاکتور بسیاری از آنزیم های مهم بدن است. ویتامین محلول در آب C برای انتقال دهنده های عصبی خاص نیز مورد نیاز است. تحقیقات نشان می دهند ویتامین C دارای اثرات تقویت سیستم ایمنی بدن می­باشد که باعث کاهش طول مدت و علائم برخی از بیماری های عفونی می گردد. ویتامین C همچنین به جذب و ذخیره آهن در بدن کمک می کند. ویتامین C علاوه بر عملکردهای تقویت سیستم ایمنی، نقش مهمی آنتی اکسیدانی در بدن دارد. به محافظت از سلول‌ها در برابر اثرات رادیکال‌های آزاد کمک می‌کند، رادیکال های آزاد ممکن است در بیماری های قلبی، سرطان و سایر بیماری ها نقش داشته باشند. از آنجایی که بدن ویتامین C تولید نمی کند، باید آن را از رژیم غذایی دریافت کرد. ویتامین C به عنوان مکمل خوراکی، معمولاً به شکل کپسول و قرص جویدنی نیز موجود است. مطابق برخی یافته ها، مصرف مکمل های خوراکی ویتامین C در ترکیب با سایر ویتامین ها و مواد معدنی از بدتر شدن دژنراسیون ماکولا (AMD) مرتبط با سن جلوگیری می کند. تحقیقات همچنین نشان می دهد که افرادی که ویتامین C بیشتری در رژیم غذایی خود دارند، کمتر در معرض خطر ابتلا به آب مروارید هستند. ویتامین C جویدنی 250 میلی گرمی ویتاول، از ویتامین های محلول در آب و مهمی است که در بسیاری از فرایند های بدن وعملکردهای آنزیمی نقش دارد و دارای اثرات آنتی اکسیدانی و بهبود دهنده ی سیستم ایمنی می باشد. چنانچه مصرف کنندگان، هر نوع بیماری های زمینه ای خاص دارند یا داروی خاصی مصرف می کنند پیشنهاد می شود پیش از مصرف با پزشک خود مشورت کنند، همچنین توصیه می شود چنانچه مکمل دیگری مصرف می کنند جهت جلوگیری از تداخل ویتامین ها یا مواد معدنی از داروساز جهت بررسی این موارد مشورت بگیرید.

Ascorbic Acid (Vitamin C)