درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ویتاول c-zinc

در مورد ویتاول c-zinc بیشتر بدانید

کنار هم قرار گرفتن ویتامین محلول در آب C و زینک مکملی را به وجود آورده که با خواص آنتی اکسیدانی به تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود سلامت پوست، مو و ناخن کمک می کند.

در مکمل ویتامین ث زینک ویتاول ترکیبی از حضور دو ماده ی مهم برای تقویت سیستم ایمنی و کمک به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن قرار گرفته اند، این دو ماده مطابق برخی مطالعات به ارتقای سیستم ایمنی بدن کمک می کنند. کنار هم قرار گرفتن این دو جز مهم (ویتامین ث زینک) می تواند به افزایش اثرات آنتی اکسیدانی کمک کرده و در کنار آن به حفظ سلامت پوست و مو و ناخن نیز کمک ویژه ای کند.

زینک:

زینک پس از آهن، دومین عنصر کمیابی است که به وفور در بدن توزیع شده است. زینک نقش های متعددی در فرآیندهای بیولوژیک بدن دارد و برای فعالیت صدها آنزیم مورد نیاز است. این ماده نیز یک آنتی اکسیدان است و در عملکرد سیستم ایمنی، سنتز پروتئین، ترمیم زخم، سنتز DNA  و تقسیم سلولی نقش دارد.

ویتامین ث:

ویتامین ث (اسید آسکوربیک) یک ویتامین محلول در آب است که نقش کوفاکتور برای عملکرد آنزیم های مهم در تشکیل کلاژن را دارد و همچنین در بیوسنتز دیگر ترکیبات بافت همبند نقش مهمی بازی می کند. این ویتامین برای انتقال دهنده های عصبی خاص نیز مورد نیاز است. مطابق یافته ها، ویتامین C دارای اثرات تقویت سیستم ایمنی بدن می­باشد که باعث کاهش طول مدت و علائم برخی از بیماری های عفونی می گردد، همچنین اثر آنتی اکسیدانی آن به محافظت از سلول‌ها در برابر اثرات رادیکال‌های آزاد کمک می‌کند، رادیکال های آزاد ممکن است در بیماری های قلبی، سرطان و سایر بیماری ها نقش داشته باشند. علاوه بر موارد ذکر شده همچنین این ویتامین همچنین به جذب و ذخیره آهن در بدن کمک می کند. جهت تامین این ویتامین باید آن را از رژیم غذایی یا به عنوان مکمل خوراکی دریافت کرد.

 

 چنانچه مصرف کنندگان، هر نوع بیماری زمینه ای خاص دارند یا داروی خاصی مصرف می کنند پیشنهاد می شود پیش از مصرف یک مکمل روزانه جهت جلوگیری از عوارض یا تداخلات احتمالی با پزشک خود مشورت کنند، همچنین توصیه می شود چنانچه مکمل دیگری مصرف می کنند جهت جلوگیری از تداخل ویتامین ها یا مواد معدنی از داروساز جهت بررسی این موارد مشورت بگیرند.

Ascorbic acid (Vitamin C)
Zinc Sulphate