درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

عضو جدید خانواده ویتاول، مکمل بروملین با خاصیت ضدالتهابی !

عضو جدید خانواده ویتاول، مکمل بروملین با خاصیت ضدالتهابی !

بروملین، مکملی جدید از سبد محصولات ویتاول است که اثرات ضدالتهابی قابل توجهی دارد.

بروملین ترکیبی از آنزیم های پروتئولیتیک موجود در میوه و ساقه گیاه آناناس است که به هضم پروتئین ها کمک می کند. این ترکیب به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است و دیده شده اثرات مثبت و قابل توجهی بر چندین بیماری می تواند داشته باشد. بروملین باعث تسریع روند بهبود زخم و جلوگیری از بروز اسکار می گردد.

همچنین موجب مهار بیوسنتز پروستاگلاندین E2، مهار COX2 و برادی کینین شده و موجب کاهش درد و التهاب می شود. بروملین دارای اثرات پروتئولیتیک در معده و روده کوچک بوده و به هضم پروتئین ها نیز کمک می کند.

بروملین به دو صورت خوراکی و موضعی کاربرد دارد.

طی مطالعات انجام شده، دیده شده که بروملین با خاصیت ضدالتهابی  به شکل موضعی در بهبود سوختگی و ترمیم پوست موثر است. هم چنین بروملین به شکل خوراکی دارای کاربردهای متعددی است، از جمله:

  • کمک به کاهش التهاب و تورم

قرص بروملین با خاصیت ضدالتهابی در کاهش تورم، احتقان و سایر علائم مرتبط با سینوزیت مزمن موثر است. همراه با کاهش التهاب بینی در سینوزیت، بروملین ممکن است التهاب را در سایر نقاط بدن نیز کاهش دهد.

هم چنین نشان داده شده است که فعالیت ضد التهابی و ضد درد بروملین، در درمان سایر بیماری‌ های التهابی مانند استئوآرتریت، آرتریت روماتوئید و آسم مفید است.

  • بیماری ­های قلبی عروقی

بروملین در درمان بیماری ­های قلبی- عروقی، مانند بیماری عروق محیطی، سکته مغزی، حمله قلبی و فشار خون بالا موثر است. بروملین، توانایی پلاکت ­های خون برای چسبیدن یا جمع شدن به هم (جمع شدن) را مهار می­ کند. این ممکن است به کاهش تشکیل لخته و حوادث قلبی عروقی کمک کند. جهت استفاده در بیماران قلبی، حتما باید داروها و مشکلات زمینه ای بیمار با پزشک مورد مشورت قرار گیرد.

  • سرطان

یک مطالعه در سال 2010 نشان داد که بروملین در مبارزه با سرطان می­ تواند نقش داشته باشد. طبق مطالعات انجام شده، دیده شده که فعالیت ضد سرطانی بروملین از طریق القای آپاپتوز، مهار رگ ‌زایی و افزایش عملکرد بدن است. هم چنین این اثر، با بهبود التهاب در بدن و تقویت سیستم ایمنی همراه است.

مطالعات بیشتری در خصوص این موارد مورد نیاز هستند.

آناناس مفید برای ضدالتهاب

معرفی بروملین ویتاول:

مفتخریم که عضو جدیدی از سبد محصولات خانواده ویتاول را معرفی کنیم. مکمل بروملین ویتاول با دارا بودن ترکیب طبیعی بروملین موجود در ساقه آناناس، به بهبود التهاب و تورم و ترمیم پوست کمک می کند.

مکمل بروملین ویتاول

کاربرد های مکمل بروملین:

ضدالتهابی و تورم

موارد احتیاط و منع مصرف:
  • در صورت بارداری یا شیردهی از مصرف این فرآورده خودداری شود.
  • درصورت مصرف داروهای ضدانعقادخون/ ضدپلاکت و (یا رقیق کننده­های خون مانند وارفارین، هپارین، انوکساپارین، آسپیرین، دیکلوفناک، ناپروکسن، ایبوبروفن) یا مکمل هایی مانند زینک قبل از مصرف حتما با پزشک مشورت شود.
  • (بروملین همچنین می­تواند بر نحوه جذب آنتی بیوتیک­ها توسط بدن تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، می­تواند میزان جذب آموکسی سیلین یا تتراسایکلین را توسط بدن افزایش دهد. مصرف بروملین همزمان با آموکسی سیلین یا تتراسایکلین می تواند عوارض آموکسی سیلین یا تتراسایکلین را افزایش دهد.)
  • درصورت حساسیت به آناناس، از مصرف این فرآورده بپرهیزید.
  • تداخل با ضد تشنج ها، خواب آور ها و آرامبخش ها
  • به طور کلی پیش از مصرف هر مکمل جدید باید درباره ی بیماری های زمینه ای و تمامی مکمل ها و داروهای مصرفی با پزشک مشورت شود.