درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

کوآنزیم Q10 پلاس

در مورد کوآنزیم Q10 پلاس بیشتر بدانید

کوآنزیم Q10 پلاس ویتاول، حاوی کیوتن کنار سایر ریزمغذی ها است که در تولید انرژی بدن نقش داشته و در بیماری های مزمن، مخصوصصا بیماری های قلبی عروقی کاربرد دارد.

کوآنزیم Q10 پلاس ویتاول، حاوی 100 میلی گرم کیوتن کنار سایر ریزمغذی ها است. به طور کلی کوکیوتن (Co Q10) یا کوآنزیم کیوتن ترکیبی است که در کبد ساخته شده و در میتوکندری سلول های بدن ذخیره می شود. این ترکیب به عنوان آنتی اکسیدان قوی شناخته می شود و در تولید انرژی سلول های بدن نقش دارد. مقدار این ماده در بدن با افزایش سن کاهش می یابد و به طور معمول افراد مسن دچار کمبود آن می شوند. همچنین بیماری های مزمنی همچون، بیماری های قلبی، اختلالات مغزی و دیابت با سطح پایین کوآنزیم Q10 مرتبط هستند. 

همچنین کنارهم بودن سایر ریز مغذی ها شامل ال کارنیتین تارتارات، ویتامین E و عصاره Gingko biloba در محصول کیوتن پلاس ویتاول، باعث کاربرد گسترده تر این محصول شده است.

کوآنزیم Q10 پلاس:

کوآنزیم Q10  ماده ای است که به تبدیل غذا به انرژی کمک می کند. CoQ10 تقریباً در تمام سلول های بدن یافت می شود و یک آنتی اکسیدان قوی است. کیوتن می تواند در نارسایی قلبی، بهبود باروری، جوانسازی و پیشگیری از چین و چروک پوست، کاهش و پیشگیری از سردرد به ویژه سردرد های میگرنی، بهبود عملکرد ورزشی، بهبود حساسیت به انسولین و کنترل قند خون و  پیشگیری از آلزایمر و پارکینسون مؤثر باشد.

ال کارنیتین تارتارات:

ال کارنیتین، به بدن کمک می کند تا چربی را به انرژی تبدیل کند و برای عملکرد قلب و مغز، حرکت عضلات و بسیاری از فرآیندهای دیگر بدن مهم است.  ال کارنیتین به صورت ملح های مختلفی وجود دارد که ملح مورد استفاده از آن در این محصول ال کارنیتین تارتارات می باشد که برای استفاده ورزشکاران و بهبود عملکرد عضلات بهترین فرم است.

ویتامین E:

این ویتامین جزء ویتامین های محلول در چربی می باشد و یکی از مهم ترین آنتی اکسیدان های ویتامین های محلول در چربی شناخته می شود. این ویتامین با جلوگیری از تشکیل رادیکال های آزاد، از ایجاد آسیب سلولی جلوگیری می نماید. به علاوه، در تقویت سیستم ایمنی، بیان ژن و سایر فرایندهای متابولیکی نقش دارد.

عصاره Ginkgo biloba:

جز دیگر این محصول، عصاره‌ی برگ‌های درخت مقدس معابد یا جینکو بیلوبا است که قدیمی‌ترین گیاه روی زمین است. جینکو بیلوبا جهت تقویت حافظه و تمرکز، سرگیجه و وزوز گوش با منشا عروقی، اختلال عروق محیطی و بهبود عملکرد جنسی کاربرد دارد.

Coenzyme Q10
Ginkgo biloba Extract
Vitamin E
L-Carnitine (as L-Carnitine Tartrate)