درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ویتاول کلسیم + د3

در مورد کلسیم +د3 بیشتر بدانید

کلسیم + ویتامین D3 ویتاول با دارا بودن مقادیر مناسبی از کلسیم (400 میلی گرم) در کنار ویتامین مهم و محلول در چربی د3 به سلامت و بهبود استحکام استخوان ها کمک می کند.

درباره محصول کلسیم + ویتامین D3

ویتامین D3 به طور طبیعی در بعضی از منابع غذایی وجود دارد و به صورت مکمل نیز در دسترس است. ویتامینD به بهبود و افزایش جذب کلسیم در روده کمک می کند و غلظت مناسب کلسیم و فسفات سرم (خون) را حفظ میکند تا بتواند از این طریق به سلامت و بهبود استحکام استخوان ها کمک کند.
ویتامین D همچنین به کاهش التهاب کمک کرده و عملکرد عصبی عضلانی و ایمنی بدن را ارتقا می دهد. در کنار این موارد این ویتامین به بهبود سلامت روان نیز کمک می کند و کمبود آن در افراد می تواند علائمی شبیه به علائم افسردگی ایجاد کند کمبود آن در کودکی ایجاد راشیتیسم و در بزرگسالان استئومالاسی ایجاد می کند. معمولا بیشتر افراد با کمبود این ویتامین مهم روبه رو هستند در نتیجه توصیه ی بسیار مهم این است که حتما طی آزمایش خون از سطح این ویتامین در بدن خود آگاه شوید و چنانچه کمبود این ویتامین را دارید تحت نظر پزشک، مکمل ویتامین D3خود را شروع کرده و پس از دوره ی مشخص درمانی مجددا سطح این ویتامین را اندازی گیری کنید تا به سطح مناسب از این ویتامین دست یافته و از مزایای این ویتامین مفید بهره مند شوید. کلسیم برای عملکرد نرمال اعصاب، سلول ها، ماهیچه و استخوان ضروری است.

99 درصد کلسیم در بدن در استخوان و دندان ها ذخیره شده است که برخلاف دندان، استخوان به صورت مداوم در حال بازسازی است. کمبود کلسیم باعت پوکی استخوان می شود. علت کمبود کلسیم می تواند کمبود ویتامین D3، کمبود منیزیم، اختلال در جذب و… باشد که شایع ترین علائم آن تحریک پذیری عصبی عضلانی، بی حسی و سوزن سوزن شدن دست و پاها و… است. نیاز خانم های یائسه به کلسیم بیشتر از خانم های جوان است (به علت کاهش هورمون استروژن).

هشدار: مصرف بیش از اندازه ی هر مکمل می تواند باعث عوارض و یا مسمومیت گردد.

Calcium Carbonate
Vitamin D3