درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ویتاول دیلی د3

در دیلی د3 بیشتر بدانید

دیلی د3 حاوی ویتامین D3 می باشد که با افزایش جذب کلسیم، باعث بهبود سلامت استخوان ها، دندان ها و ماهیچه ها می شود و به بهبود سلامت جسمی و روانی کمک می کند.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

ویتامین D (کلسیفرول) یک ویتامین محلول در چربی است، یعنی در بافتهای چربی بدن ذخیره میشود. ویتامین D به طور طبیعی در بعضی غذاها وجود دارد، به بعضی غذاها اضافه میشود و به صورت مکمل نیز در دسترس است. همچنین تابیدن اشعه فرابنفش (UV) نور خورشید به پوست باعث ساخت ویتامین D در بدن میشود.
مکمل دیلی د3 همراه با ویتامینD باعث افزایش جذب کلسیم در روده میشود و غلظت مناسب کلسیم و فسفات سرم (خون) را حفظ میکند تا بتواند از بیماری پوکی استخوان جلوگیری کند.
ویتامین D همچنین نقش های دیگری در بدن دارد، از جمله کاهش التهاب و تعدیل فرآیندهای رشد سلول، عملکرد عصبی عضلانی، ایمنی بدن و متابولیسم گلوکز، در کنار این موارد این ویتامین به بهبود سلامت روان نیز کمک می کند و کمبود آن در افراد می تواند علائمی مشابه با علائم افسردگی ایجاد کند کمبود این ویتامین با افزایش حساسیت نسبت به عفونت ها و اختلالات خود ایمنی، بیماری های مزمن (دیابت- مشکلات قلبی) و … همراه است. این ویتامین می تواند به افرادی که نرمی یا پوکی استخوان دارند کمک کند. کمبود آن در کودکی ایجاد راشیتیسم و در بزرگسالان استئومالاسی ایجاد می کند. همچنین در برخی مطالعات ارتباط بین سطوح پایین ویتامین D3 با افزایش خطر ابتلا به برخی سرطان ها دیده شده است. معمولا اغلب ایرانی ها با کمبود این ویتامین مهم روبه رو هستند در نتیجه توصیه ی بسیار مهم این است که حتما طی آزمایش خون از سطح این ویتامین در بدن خود آگاه شوید و چنانچه کمبود این ویتامین را دارید تحت نظر پزشک مکمل ویتامین D3خود را شروع کرده و پس از دوره ی مشخص درمانی مجددا سطح این ویتامین را اندازی گیری کنید تا به سطح مناسب از این ویتامین دست یافته و از مزایای این ویتامین مفید بهره مند شوید، هشدار: مصرف بیش از اندازه ی هر مکمل می تواند باعث عوارض و یا مسمومیت گردد.

Vitamin D3