درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

کرنبــری

در مورد کرنبــری بیشتر بدانید

کرنبری حاوی ترکیبات موثر پروآنتوسیانین نوع A است که با جلوگیری از چسبیدن باکتری به دیواره مجاری ادراری به پیشگیری از عفونت های ادراری کمک می کند.

کرنبری حاوی ترکیبات مختلفی از جمله پروآنتوسیانین نوع A است که از چسبیدن باکتری E-coli  به پوشش اپیتلیال دیواره مجاری ادرار و مثانه جلوگیری می کند و اگر باکتری ها نتوانند به بافت متصل شوند، نمی توانند تکثیر شوند و عفونت ایجاد کنند. از این رو برای پیشگیری از عفونت های مکرر مجاری ادراری و علائمی مانند درد یا سوزش ادرار مفید می باشد. هر قرص کرنبری ویتاول حاوی 200 میلی گرم میوه کرنبری، می باشد. کرنبری از نظر گیاهی، درختچه ای همیشه سبز و میوه های قرمز تیره حاوی سالیسیلیک اسید دارد. کرنبری در درجه اول از کربوهیدرات و فیبر تشکیل شده است.  همچنین دارای چندین ویتامین و مواد معدنی از جمله منگنز، مس و ویتامین های C، E و K1 هستند. انجمن اورولوژی آمریکا (AUA) و انجمن اورولوژی اروپا (EAU) کرنبری را به عنوان درمان غیر آنتی بیوتیکی در پیشگیری از عفونت ادراری مکرر توصیه می کنند. به طور کلی دونوع اصلی عفونت مجاری ادراری داریم. عفونت مجاری تحتانی که میتواند درگیری مثانه، پروستات و … باشد که معمولا با سوزش و تکرر ادرار همراه است عفونت مجاری فوقانی که درگیری کلیه هاست و با تهوع، تب و درد فوقانی کمر و پهلو همراه است. درمان اصلی در هر دوحالت آنتی بیوتیک است که بسته به سن و جنس و شرایط بیمار توسط پزشک تجویز می شود. E-Coli عامل اصلی و شایع ترین باکتری در همه ی انواع عفونت های ادراری است.

به طور کلی، اکثر مطالعات نشان می دهد که کرنبری به پیشگیری و درمان عفونت ادراری عود کننده در زنان کمک می کند. در سال 2021، یک بررسی به این نتیجه رسید که کرنبری به طور قابل توجهی خطر ابتلا به عفونت ادراری مکرر در زنان را تا 32 درصد کاهش می دهد.

Cranberry