درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

دی کابان

در مورد دی کابان بیشتر بدانید

قرص ویتاول دی کابان حاوی ویتامین های D3 و K2 است که ویتامین D3 جذب کلسیم از روده را افزایش داده و ویتامین  K2 سبب می شود کلسیم مستقیما به استخوان ها جذب شده و از رسوب آن در شریان ها و بافت های نرم جلوگیری شود.

حضور ویتامین های D3 و K2 موجود در این فرآوده در کنار یکدیگر، باعث جذب موثر کلسیم در بدن و تنظیم سطح کلسیم در خون می شوند.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
  • ویتامین D:

ویتامین D در سال‌های اخیر به دلیل مزایای احتمالی آن برای سلامتی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. اگرچه این ویتامین به دلیل نقشش در ایمنی و سلامت استخوان ها شناخته شده است، اما با شناسایی گیرنده های ویتامین D در انواع بافت ها بدن نشان می دهد که این ویتامین اثرات متنوع و گسترده ای بر بیشتر جنبه های سلامت انسان دارد. در واقع، ویتامین D3 با «روشن کردن» ژن‌های مربوط به بیان پروتئین‌های خاص چندین فرآیند بیولوژیکی مهم را در بدن آغاز می‌کند.

  • ویتامین K2:

ویتامین  K2نیز برای فعال سازی این پروتئین ها ضروری است، که از این طریق از اثرات ویتامین D حمایت می کند. ویتامین K2 را می توان در مقادیر کم در منابع غذایی مختلف، از جمله محصولات حیوانی و غذاهای تخمیری یافت. با این حال، رژیم های غذایی مقادیر بسیار کمی از ویتامین K2 را فراهم می کنند. هنگامی که غلظت ویتامین K2 در بدن کافی نباشد پروتئین های تولید شده توسط ویتامین D، غیر فعال باقی می‌ماند. در نتیجه این امر موجب افزایش خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی (CVD) ، کاهش تراکم توده استخوانی و افزایش پوکی استخوان رخ می دهد. مطالعات نشان می دهد مصرف روزانه ی ویتامین K2  با دوز 70-80 میلی گرم در مردان و 60-65 میلی گرم در زنان ریسک بیماری های قلبی عروقی و  آترواسکلروز را کاهش  می دهد.

این بدان معنی است که مکمل دی کابان ویتاول برای دستیابی به مقادیر بهینه از ویتامین K2 و بهره مندی از خواص حمایتی در سلامت قلب و عروق، استخوان ها و سیستم ایمنی بدن، در ترکیب با ویتامین D3 می تواند بسیار موثر واقع شود.

ویتامین K2
ویتامین D3