درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

دتوکسیبان

در مورد مکمل دتوکسیبان بیشتر بدانید

مکمل دتوکسیبان، با دارا بودن ویتامین های C، B2، B6 در کنار زینک، سلنیوم و عصاره­ های گیاهی، کمک ویژه­ ای به سم زدایی مواد شیمیایی و تقویت سیستم ایمنی بدن می کند.

مکمل دتوکسیبان از محصولات جدید خانواده ویتاول، حاوی ترکیبات زیر است:

ویتامین C:

یک ویتامین محلول در آب است که در ساخت کلاژن، انتقال­ دهنده­ های عصبی و بازسازی آنتی اکسیدان­ ها نقش دارد.

ویتامین B2:

ویتامین B2 یا ریبوفلاوین، از ویتامین های محلول در آب است که علاوه بر تامین انرژی و خاصیت آنتی اکسیدانی، از عملکردهای سلولی پشتیبانی می کند.

ویتامین B6:

ویتامین B6 در واکنش­ های آنزیمی در بدن نقش دارد. مصرف مقادیر مناسب روزانه آن به سلامت مغز، قلب و چشم کمک می­کند.  

عصاره Chlorella Vulgaris :  

عصاره کلرلا از نوع خاصی از جلبک سبز به نام کلرلا ولگاریس گرفته می­شود که حاوی مواد مغذی است و به عنوان یک مکمل، در دفع سموم از بدن موثر است. کلرلا با اتصال به فلزات سنگین (کادمیوم و سرب) و سایر سموم، به سم­ زدایی بدن به ویژه در افرادی که در معرض آلودگی (مانند آلودگی هوا) و یا شغل­ هایی مانند کار در معدن هستند، کمک می­کند. همچنین می­تواند عملکرد سیستم ایمنی را با افزایش فعالیت بخش‌های مختلف آن تقویت نماید.

عصاره Allium ursinum :

Allium ursinum یا سیر وحشی، علاوه بر اثرات آنتی اکسیدانی و ضدمیکروبی، حاوی ترکیبی به نام آلیسین است که می تواند به طور قابل توجهی سمیت سرب و علائم مرتبط به آن (سردرد و فشار خون بالا) را کاهش دهد.

عصاره Coriandrum sativum (گشنیز) :

سرشار از آنتی اکسیدان­ هایی است که دارای اثرات تقویت­ کننده سیستم ایمنی، ضد­سرطانی، ضد­التهابی و محافظت­ کننده عصبی و ضدمیکروبی اند.

عصاره Curcuma longa (زردچوبه):

حاوی ماده موثره به نام کورکومین است که یک ماده فعال زیستی است و اثرات ضدالتهابی و آنتی اکسیدانی قوی دارد.

زینک:

زینک یکی از عناصر معدنی ضروری بدن است که نقش­ های متعددی در فرآیندهای بیولوژیک بدن، فعالیت آنزیم ­ها، عملکرد سیستم ایمنی، ترمیم زخم، سنتز DNA و تقسیم سلولی دارد.

سلنیوم:

سلنیوم در انواع فرآیندهای بیولوژیک از جمله عملکرد آنتی اکسیدانی، متابولیسم هورمون­های تیروئیدی و بهبود سیستم ایمنی نقش دارد.

به طور کلی این مکمل می تواند به پاکسازی سموم از بدن و تقویت سیستم ایمنی در افراد کمک کننده باشد. توصیه می گردد پیش از شروع هر مکمل جدید، با پزشک خود مشورت نموده و وی را از تمامی داروها، مکمل ها و فرآورده های گیاهی مصرفی مطلع نمایید.

Vitamin C
Vitamin B2
Vitamin B6
Zinc (as gluconate)
Selenium
Chlorella vulgaris Extract (Standardized by protein 60 mg)
Allium ursinum Extract (Standardized by allicin 0.5 mg)
Coriandrum sativum Extract (Standardized by flavones 0.25 mg)
Curcuma longa Extract (Standardized by curcuminoids 23.75 mg)