درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ایمیبان

در مورد ایمیبان بیشتر بدانید

مکمل ایمیبان ویتاول، حاوی ویتامین های C، D، E و زینک بوده که در کنار هم به بهبود سیستم ایمنی کمک ویژه ای می کند و دارای دوز تقریبا بالایی از ویتامین D می باشد.

مکمل ایمیبان ویتاول با دارا بودن ویتامین های C، D،  E در کنار زینک، جهت کمک به سلامت سیستم ایمنی، کمک به سلامت پوست، مو و ناخن طراحی شده است. ویتامین D (کلسیفرول) یک ویتامین محلول در چربی است، به طور طبیعی در بعضی غذاها وجود دارد و به بعضی غذاها اضافه میشود. کمبود این ویتامین با افزایش حساسیت نسبت به عفونت ها و اختلالات خود ایمنی، بیماری های مزمن (دیابت- مشکلات قلبی) و … همراه است. همچنین در برخی مطالعات ارتباط بین سطوح پایین ویتامین D3 با افزایش خطر ابتلا به برخی سرطان ها دیده شده است. ویتامین E نیز جزء ویتامین های محلول در چربی می باشد و یکی از مهم ترین آنتی اکسیدان های ویتامین های محلول در چربی شناخته می شود. این ویتامین با جلوگیری از تشکیل رادیکال های آزاد، از ایجاد آسیب سلولی جلوگیری می نماید. به علاوه، در تقویت سیستم ایمنی، بیان ژن و سایر فرایندهای متابولیکی نقش دارد. ویتامین C یک ویتامین محلول در آب است که برای ساخت کلاژن ، ال کارنیتین و انتقال دهنده های عصبی خاص مورد نیاز است. ویتامین C به بازسازی سایر آنتی اکسیدان ها مانند ویتامین E کمک می کند و با محدود کردن اثرات مخرب رادیکال های آزاد می تواند از بروز برخی از سرطان ها، بیماری های قلبی عروقی، سرماخوردگی و سایر بیماری هایی که استرس اکسیداتیو در آنها نقش دارد جلوگیری کند. ویتامین C علاوه بر عملکردهای بیوسنتز و آنتی اکسیدانی، نقش مهمی در عملکرد سیستم ایمنی بدن دارد.  زینک نیز از جمله مواد معدنی ای است که نقش بسزایی در کلاژن سازی، بهبود زخم و … دارد. در نتیجه در سلامت و تقویت پوست، مو و ناخن اهمیت دارد و به ارتقای سیستم ایمنی نیز کمک می کند. چنانچه افراد بیماری های زمینه ای خاص دارند یا داروی خاصی مصرف می کنند پیشنهاد می شود پیش از مصرف یه مکمل روزانه جهت جلوگیری از عوارض یا تداخلات احتمالی با پزشک خود مشورت کنند، همچنین توصیه می شود چنانچه مکمل دیگری مصرف می کنند جهت جلوگیری از تداخل ویتامین ها یا مواد معدنی از داروساز جهت بررسی این موارد مشورت بگیرید.

Zinc (as Gluconate)
Vitamin C
Vitamin D
Vitamin E