درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ویتامین د3 + آیرون

در مورد ویتامین د3 + آیرون بیشتر بدانید

ویتامین د3 + آیرون آهن یکی از مواد معدنی ضروری است که در ساخت طبیعی گلبول های قرمز و هموگلوبین و حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن نقش دارد. هموگلوبین یک پروتئین حاوی آهن است که در ساختار گلبول های قرمز خون حضور دارد و اکسیژن را از ریه…

ویتامین د3 + آیرون

آهن یکی از مواد معدنی ضروری است که در ساخت طبیعی گلبول های قرمز و هموگلوبین و حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن نقش دارد.

هموگلوبین یک پروتئین حاوی آهن است که در ساختار گلبول های قرمز خون حضور دارد و اکسیژن را از ریه ها به اندام ها و بافت های مختلف بدن می­رساند.

آهن باعث کاهش خستگی و تولید انرژی می­شود و هچنین برای روند طبیعی رشد بدن، تکامل عصبی، عملکرد سلولی و ساخت برخی هورمون ها ضروری است.

فروس فومارات فرموله شده با ویتامین D3  علاوه بر تشکیل طبیعی گلبول های قرمز و رفع خستگی باعث افزایش میزان جذب و کاهش عوارض گوارشی گردیده است.

ویتامین دی:

یک ویتامین محلول در چربی بوده که در بدن توسط تابش اشعه خورشید ساخته می­شود. این ویتامین در بدن عملکردی شبیه هورمون ها داشته و مهم ترین نقش آن کمک به جذب کلسیم است.

حضور ویتامین D3  همچنین باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می­شود و محققان دانشگاه بوستون آمریکا طی مطالعات جدیدی دریافته اند که با مصرف ویتامین D3 امکان ابتلا به بیماری کرونا، درصد قابل توجهی کاهش می­یابد.

قرص ویتاول فروس فومارات+ ویتامین دی دارای 30 میلی گرم فروس فومارات به همراه 2000 واحد ویتامین دی بوده که در جلوگیری از کم خونی، کمک به خون سازی و تولید انرژی نقش بسزایی دارد.