درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

مگنیبان

در مورد مکمل مگنیبان بیشتر بدانید

مکمل مگنیبان، با دارا بودن دوز مناسبی از منیزیم اکساید، ویتامین B1 ، ویتامین B6، ویتامین D3 و ویتامین K2 مکملی منحصر به فرد برای سلامت سیستم عصبی است.

منیزیم یکی از مواد مهم معدنی در بدن است که به عنوان یک کوفاکتور در بیش از 300 سیستم آنزیمی حضور دارد و واکنش‌های بیوشیمیایی مختلفی از جمله سنتز پروتئین ها، عملکرد اعصاب و عضلات و … را در بدن تنظیم می‌کند. کمبـود منیزیم به عنوان یکی از فاکتورهای مسـبب در ایجـاد اسپاسم های عضلانی و علائم سندرم پیش از قاعدگی است؛ به همین دلیل مصرف روزانه آن می تواند از درد های قاعدگی در بسیاری از افراد جلوگیری کرده و به تنظیم اسپاسم و انقباضات عضلانی کمک کند. به دنبال رفع اسپاسم های عضلانی، منیزیم می تواند به بهبود کیفیت خواب نیز کمک کند. منیزیم در این محصول به صورت ملح اکساید فرموله شده است که باعث کاربرد بهتر آن در کاهش سردرد­ های میگرنی و ناراحتی­ های گوارشی است. این محصول با دارا بودن ویتامین ­های B1 و B6 به عنوان ویتامین ­های محلول در آب، نقش موثری در بهبود عملکرد سیستم عصبی، ساخت انتقال دهنده­ های عصبی، افزایش سوخت و ساز در ورزشکاران، بهبود خلق و خو و کاهش علائم PMS و کاهش دردهای نوروپاتی دارد. همچنین دارای 600 واحد ویتامین D3 است که برای سلامت استخوان ها ضروری است. ویتامین D3 باعث افزایش جذب کلسیم در روده شده و غلظت مناسب کلسیم و فسفات سرم (خون) را حفظ می‌کند.از این طریق می تواند ماده معدنی استخوان را فعال کرده و از پوکی استخوان جلوگیری کند. نکته­ ی قابل توجه حضور ویتامین K2 در این مکمل است که در انعقاد خون و سلامت استخوان نقش دارد. این ویتامین به تنظیم کلسیفیکاسیون استخوان ­ها به جای رسوب آن در رگ ها و کلیه کمک می­کند.

کنار هم بودن این ریزمغذی ­ها در این محصول به کاهش علائم PMS و درد قاعدگی، بهبود گرفتگی و اسپاسم عضلانی، کاهش سردرد های میگرنی، بهبود کیفیت خواب و افزایش تراکم استخوانی کمک می­کند.

Magnesium oxide
Vitamin B1
Vitamin B6
Vitamin D3
Vitamin K2