اطلاعات تماس

مگنیبان

در مورد مگنیبان بیشتر بدانید

مکمل مگنیبان حاوی منیزیم و ویتامین های B1، B6 ،D3 و ویتامین K می باشد. این فرمولاسیون برای تولید انرژی و درمان اختلالات نوروپاتیک مورد استفاده قرار می گیرد.
منیزیم : از مهم ترین ریزمغذی‌ها است که در رفع اسپاسم و گرفتگی عضلات و بهبود عملکرد های ورزشی، کاهش دردهای عضلانی در هنگام قاعدگی (PMS)، بهبود انتقال پیام های عصبی ، افزایش جذب کلسیم و در تشکیل استخوان ها نقش موثری ایفا می کند.

مگنیبان

 

مکمل مگنیبان حاوی منیزیم و ویتامین های B1، B6 ،D3 وویتامین K می باشد. این فرمولاسیون برای تولید انرژی و درمان اختلالات نوروپاتیک مورد استفاده قرار می گیرد.

منیزیم :

از مهم ترین ریزمغذی‌ها است که در رفع اسپاسم و گرفتگی عضلات و بهبود عملکرد های ورزشی،  کاهش دردهای عضلانی در هنگام قاعدگی (PMS)، بهبود انتقال پیام های عصبی ، افزایش جذب کلسیم و در تشکیل استخوان ها نقش موثری ایفا می کند. کمبود منیزیم یکی از عوامل پوکی استخوان به شمار می رود. از علائم کمبود منیزیم گرفتگی عضلات ، استرس و اضطراب ، خستگی و تحریک پذیری عصبی است.

ویتامین B1(تیامین):

تیامین نقش اساسی در سوخت و ساز قندها و عملکردهای سیستم عصبی دارد. ویتامین B1 (تیامین) از ویتامین های محلول در آب است و در بدن ذخیره نمی‌شود. کمبود تیامین موجب اختلالات نورولوژیک مانند گیجی و عدم هماهنگی چشم ها می گردد. یکی از موادی که در جذب آن اختلال ایجاد می‌کند، الکل است که مصرف زیاد آن موجب کمبود ویتامین تیامین می‌شود.

ویتامین B6(پیریدوکسین):

دارای نقش کوآنزیمی در آنزیم های تجزیه کننده گلیکوژن است و در تولید انرژی نقش دارد. از علائم اصلی کمبود ویتامین B6 اختلالات عصبی از جمله افسردگی، کاهش شناختی و زوال عقل می باشد.

ویتامین D3 :

 یکی از ویتامین‌های لازم جهت رشد و استحکام استخوانها است. این ویتامین با کمک به افزایش جذب کلسیم از روده‌ها و کاهش دفع از کلیه ها به حفظ سلامت استخوان ها و پیشگیری از پوکی استخوان کمک می کند.

ویتامین K2 :

جزو ویتامین های محلول در چربی می باشد و باعث جلوگیری از کلسیفیه شدن )رسوب کلسیم ( در عروق می شود و از این طریق به سلامت قلب و عروق کمک می کند.