درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

ویتاول مولتی بان

در مورد مولتی بان بیشتر بدانید

مکمل مولتی بان حاوی مواد معدنی و مغذی و ویتامین های مختلف محلول در آب و محلول در چربی می باشد که سبب حفظ و ارتقای سلامت عمومی بدن و تقویت سیستم ایمنی می شود.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

مولتی ویتامین و مولتی مینرال مولتی بان حاوی مواد معدنی و ویتامین های محلول در آب و محلول در چربی، مواد مغذی همچون منیزیم، آهن، ید، زینک و کلسیم می باشد و با توجه به هر یک از موارد به کار رفته در آن کاربردهای متعددی برای ارتقای سلامت بدن داشته و حماتی کامل را به همراه خواهد داشت. به عنوان مثال حضور کلسیم و ویتامین D به ویژه همراه منیزیم و زینک باعث بهبود سلامت و استحکام استخوان ها می شود، حضور ویتامین C و زینک به تقویت سیستم ایمنی و کلاژن سازی و تقویت سلامت پوست کمک می کند، حضور منیزیم به بهبود اسپاسم های عضلانی کمک کرده و تا حدودی به بهبود سیستم عصبی کمک می کرده و می تواند باعث بهبود خواب، خلق و خو دوران پیش از قاعدگی در بانوان و تا حدودی کاهش حملات میگرنی کمک کند، منیزیم می تواند به تنظیم قند خون نیز کمک کند و کاربرد های متعددی دارد.

در محصول مکمل مولتی بان از طرفی با حضور آهن در کنار ویتامین B12 و فولیک اسید، به تامین آهن و ویتامین های B12 و B9 کمک کرده که کمک شایانی جهت جلوگیری از ابتلا به برخی از انواع کم خونی ها مانند کم خونی فقر آهن و کم خونی های مگالوبلاستیک می کند. به طور کلی مولتی ویتامین ها برای تامین مواد ویتامینی و مغذی ساخته شده اند و به افراد کمک می کنند تا به صورت روزانه مواد معدنی و ویتامین های لازم را دریافت کنند، چنانچه افراد بیماری های زمینه ای خاص دارند یا داروی خاصی مصرف می کنند پیشنهاد می شود پیش از مصرف یه مکمل روزانه جهت جلوگیری از عوارض یا تداخلات احتمالی با پزشک خود مشورت کنند، همچنین توصیه می شود چنانچه مکمل دیگری مصرف می کنند جهت جلوگیری از تداخل ویتامین ها یا مواد معدنی از داروساز جهت بررسی این تداخلات مشورت بگیرند.

Vitamin A
Vitamin B1
Vitamin B2
Vitamin B3
Vitamin B5
Vitamin B6
Vitamin B12
Vitamin E
Vitamin D
Vitamin C
Folic Acid
Magnesium (as Oxide)
Ferrous (as Fumarate)
Calcium (as Carbonate & Citrate)
Zinc (as Sulfate)
Iodine (as potassium Iodide)