درباره ما
مجموعه ی محصولات ویتاول، برند مادر مکمل های غذایی و دارویی شرکت داروسازی مهبان دارو است که در بازار ایران با شعار Always Well With Vitawell با تلاش تیم حرفه ای و کار آمد ، با هدف ارائه بهترین محصولات مکملی از نظر کیفیت و قیمت در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد .
اطلاعات تماس
تهران ، ولیعصر ، بلوار اسفندیار ، پلاک 30 ، ساختمان مهبان
سایت مهبان
Official@vitawell.ir
021-88678994

پیاسکومین پلاس

در مورد مکمل پیاسکومین پلاس بیشتر بدانید

مکمل پیاسکومین پلاس دارای اثر تقویت کننده بر بافت هم بند است که با تحریک سنتز پروتئوگلیکان­ ها باعث حفظ حالت طبیعی غضروف می شود و به سلامت مفاصل کمک می‌کند. 

مکمل پیاسکومین پلاس محصولی با منشا گیاهی و دارای اثر تقویت کننده بر بافت همبند است که با تحریک  سنتز پروتئوگلیکان ­ها و کلاژن باعث برگرداندن ساختمان غضروف به حالت طبیعی شده و با مهار واسطه ­های التهابی مانند آنزیم کلاژناز نوع II  و مهار تولید سایتوکاین ­هایی مانند IL-1b , IL-6و IL-8  و به دنبال آن مهار تولید پروستاگلاندین E2  باعث کاهش قابل توجه درد و التهاب مفاصل می گردد.

آووکادو-سویای غیرصابونی:

آووکادو-سویای غیر صابونی­ شونده که از ترکیب یک سوم روغن آووکادو با دو سوم روغن سویا به دست می‌آید، مخلوطی از ویتامین های محلول در چربی، استرول ­ها، الکل­ های تری ترپن و .. است که با اثرات ضدالتهابی قوی و محافظت غضروفی، به عنوان درمان کمکی برای کاهش درد آرتروز و سفتی مفاصل استفاده می شود.

زنجبیل:

عصاره زنجبیل دارای خواص متعددی از جمله خواص ضد التهابی، ضد عفونی­ کننده، ویژگی های گرم­ کننده و تسکین ­دهنده پوست است. زنجبیل ممکن است به بهبود علائم یائسگی مانند گرگرفتگی، بهبود هضم و … نیز کمک کند و به عنوان یک ضدالتهاب برای کاهش درد و گرفتگی، محافظ استخوان و تنظیم کننده سیستم ایمنی عمل می کند.

ویتامین D3:

ویتامین D(کلسیفرول) یک ویتامین محلول در چربی است. به طور طبیعی در بعضی غذاها وجود دارد، به بعضی غذاها اضافه می‌شود و به صورت مکمل نیز در دسترس است. همچنین تابیدن اشعه فرابنفش نور خورشید به پوست باعث ساخت ویتامین D در بدن می‌شود. ویتامین D همچنین نقش ­های دیگری در بدن دارد، از جمله کاهش التهاب و تعدیل فرآیندهای رشد سلول، عملکرد عصبی عضلانی، ایمنی بدن و متابولیسم گلوکز.

به طور کلی این مکمل می تواند برای پیشگیری و کاهش درد در افراد مبتلا به آرتروز کمک کننده باشد. توصیه می گردد پیش از شروع هر مکمل جدید با پزشک خود مشورت نموده و وی را از تمامی داروها، مکمل ها و فرآورده های گیاهی مصرفی مطلع نمایید.

Avocado-Soybean Unsaponifiable
Unsaponifiable of Avocado
Unsaponifiable of Soybean
Zingiber officinale Extract (Standardized by 5 mg Gingerols)
Vitamin D3